Press "Enter" to skip to content

Ситуація з капітальним ремонтом житлового будинку по вул. Адміральська, 36 у м. Миколаєві

Департамент ЖКГ 0

19.06.2024 на Миколаївському новостному інтернет ресурсі «НИКВЕСТИ» було опубліковано статтю ««Калюжі на кожному прольоті»: у Миколаєві більше року не можуть відремонтувати дах пошкодженого внаслідок обстрілу будинку».

Ознайомившись з даною статтею не можемо залишитись осторонь та вважаємо за необхідне надати свої коментарі (роз’яснення) з метою забезпечення мешканців та гостей міста достовірною інформацією.

По-перше, 28.11.2023 за результатами торгів департаментом ЖКГ було укладено договір з ТОВ «Будівельна компанія Затишний дім» на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Адміральська, 36. Строк виконання робіт становив до 01.05.2024. Строк дії договору до 31.12.2024.

Важливо! Відповідно до п.2.1. Договору, який оприлюднений в системі Prozorro вбачається, що у зв’язку із закінченням бюджетного року та неможливістю виконувати роботи з ремонту покрівлі в зимовий період, основні роботи повинні були початись вже у 2024 році.

Фактично роботи почались в лютому 2024 року. Відтак, залишається незрозумілим з чого виходили журналісти, коли писали про те, що вже більше року в Миколаєві не можуть відремонтувати дах.

По-друге, щодо строків виконання робіт. Строки виконання робіт по даному будинку продовжувались лише раз у лютому місяці і на сьогодні становлять до 01.07.2024. Міська влада в особі департаменту ЖКГ розуміє, що до цього часу підрядна організація не встигне виконати усі передбачені проектом роботи (це покрівля, ремонти в квартирах, зовнішнє опорядження будинку, ремонт під’їзду і благоустрій прилеглої території). При цьому, представником департаменту ЖКГ під час коментарю журналістці «Никвести» було чітко зазначено, що на сьогодні об’єктивних правових підстав для продовження строку виконання робіт немає, але це не звільняє підрядну організацію від виконання своїх зобов’язань і завершення ремонту житлового будинку по вул. Адміральська, 36.

Натомість, журналісти вкотре спотворили інформацію, написавши дослівно: «Відповідно, підрядник не встигне завершити роботи до встановленого строку (1 липня), тому ймовірно строк виконання робіт буде продовжено втретє».

По-третє, дійсно після останніх рясних опадів, внаслідок пошкодження вітром плівки відбулось затікання місць загального користування, проте підрядною організацією вжито заходів щодо улаштування ОСБ плит, як тимчасової міри.

Зі свого боку, департаментом ЖКГ наголошено підряднику щодо недопущення повторення таких ситуацій та якомога скорішого продовження і завершення робіт з відновлення будинку.

Процес відновлення і контроль роботи з відновлення постійно здійснюється представниками департаменту ЖКГ та особою, що здійснює технічний нагляд на об’єкті.

І наостанок, сьогодні в період повномасштабного вторгнення рф, коли уся наша країна та наші мужні воїни захищають нашу державу, вкрай важливо оперувати виключно достовірною інформацією та правильно доносити її людям. Безпідставна дискредитація міської влади лише створює додаткову соціальну  напругу в суспільстві. Дуже сподіваємось, що «четверта» гілка влади в особі журналістики буде уособленням чесності, порядності та достовірності.

Перевіряйте інформацію, яку читаєте або оприлюднюєте!!!