Press "Enter" to skip to content

Громадянам

Внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу від держави:

1 2 3 4 5

Перелік ЗС ЦЗ (розташованих на території підприємств)

Карта : лінк

єВідновлення

 

Якість питної води

На виконання ст.13 Закону України “Про питну воду” КП ММР
“Миколаївводоканал” надає інформацію для населення про якість питної
води

Відключення  споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води у м. Миколаєві»

1.      Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №169 від 26.07.2019 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води»

2.      Наказ Про створення постійно діючої комісії з розгляду   питань  пов’язаних з відключенням споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води у м. Миколаєві.

3.      Порядок організації роботи постійно діючої комісії  для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води  у м.Миколаєві

4.      Перелік житлових будинків, в яких не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відключена від систем централізованого опалення.

5.      Протоколи засідань постійно діючої комісії з розгляду   питань  пов’язаних з відключенням споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води у м. Миколаєві.

– Протокол № 1 від 18.03.2021