Press "Enter" to skip to content

Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ

          Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– головного спеціаліста відділу з координації та громадських зв’язків департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого чи другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (технічного спрямування); бажано досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet та ін., а також у соцмережах (в частині написання, оформлення та публікації статей, інформаційних матеріалів тощо) та досвід роботи з системами електронного документообігу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.: 47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (прийом документів до 25.08.2021).

______________________________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– головного спеціаліста відділу з координації та громадських зв’язків департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (технічного спрямування); досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet та ін., а також у соцмережах (в частині написання, оформлення та публікації статей, інформаційних матеріалів тощо) та досвід роботи з системами електронного документообігу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (прийом документів до 05.05.2021).

____________________________________________________

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
(вул.адм.Макарова,7) запрошує спеціалістів на наступні вакантні посади:
1) головний фахівець проєктного відділу управління технічного нагляду
та проєктно-договірної роботи при департаменті житлово-комунального
господарства Миколаївської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною
мовою; повна вища (технічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем
спеціаліста або магістра;  досвід роботи в проєктних організаціях та
стаж роботи в даній сфері не менш 3 років; високий рівень роботи на
комп’ютері (Word, Excel, Internet, досвід роботи з системами
електронного документообігу);
2) головний фахівець відділу з контролю за об’єктами комунального
господарства управління технічного нагляду та проєктно-договірної роботи
при департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської
ради.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною
мовою; повна вища (технічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем
спеціаліста або магістра;  досвід роботи на об’єктах будівництва та стаж
роботи в даній сфері не менш 3років; обов’язково наявність відповідного
кваліфікаційного сертифіката (СС-2; СС-3); високий рівень роботи на
комп’ютері (Word, Excel, Internet, досвід роботи з системами
електронного документообігу).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру
оплати та умов праці надається за тел.: 47-29-26; 47-40-18.

_____________________________________________________________________________

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– заступника начальника відділу кадрів та юридичного забезпечення департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (за спеціальністю «Правознавство»); досвід роботи за фахом не менш 3 років; бажано досвід роботи в органах місцевого самоврядування; високий рівень знання чинного законодавства України в галузі ЖКГ; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (Прийом документів до 05.02.2021).