Press "Enter" to skip to content

Вакансії

Оголошення від 17.10.2023

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору у зв’язку з воєнним станом в Україні) на наступну посаду:

– Начальник відділу захисту прав споживачів та дотримання законодавства у сфері енергозабезпечення та благоустрою управління територіального контролю департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

громадянство України;

вільне володіння державною мовою;

вища юридична освіта не нижче другого рівня за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (спеціальність «Правознавство»);

  • досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі або досвід роботи за фахом на керівних посадах не менш двох років;
  • вільне орієнтування у чинному законодавстві України, зокрема в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою;

високий рівень володіння пакетом Microsoft Office (Word, Excel,  Internet тощо).

 

 

Звертаємо увагу!

Відповідно до чинного законодавства, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції потрібно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Після призначення кандидата на посаду протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат).

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду буде оголошено конкурс.

 

Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме, до 31.10.2023 включно, на електронну адресу: [email protected]

________________________________

Оголошення від 26.04.2023

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської  мiської ради запрошує на роботу головного спецiалiста вiддiлу впровадження екологiчної полiтики  управлiння сталого розвитку мiста.

Вимоги до кандидата:

– вища освіта в сфері природничих наук (екології, охорони навколишнього середовища, агрономії);

– вільне володіння державною мовою;

– обов’язково – вміння працювати з пакетом програм Microsoft Office, бажано –  вміння працювати з  хмарними сервісами Google та системами електронного документообігу;

– бажано мати навички у визначенні породного складу дерев.

Основні обов’язки на посаді: участь у комiсiях по обстеженню зелених насаджень, підготовка вiдповiдних документiв за результатами обстежень, підготовка відповідей на звернення.

Для виконання обов’язків на посаді кандидату знадобляться такі soft skills: вміння ефективно планувати свою роботу, самостійність у прийнятті рішень, стресостійкість, неконфліктність.

Прийом на роботу, на час воєнного стану, здійснюється за співбесідою. Більше детальної інформації за телефоном: +380674700772.

 

___________________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

          Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– головного спеціаліста відділу з координації та громадських зв’язків департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого чи другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (технічного спрямування); бажано досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet та ін., а також у соцмережах (в частині написання, оформлення та публікації статей, інформаційних матеріалів тощо) та досвід роботи з системами електронного документообігу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.: 47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (прийом документів до 25.08.2021).

______________________________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– головного спеціаліста відділу з координації та громадських зв’язків департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (технічного спрямування); досвід роботи в сфері житлово-комунального господарства; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet та ін., а також у соцмережах (в частині написання, оформлення та публікації статей, інформаційних матеріалів тощо) та досвід роботи з системами електронного документообігу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (прийом документів до 05.05.2021).

____________________________________________________

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
(вул.адм.Макарова,7) запрошує спеціалістів на наступні вакантні посади:
1) головний фахівець проєктного відділу управління технічного нагляду
та проєктно-договірної роботи при департаменті житлово-комунального
господарства Миколаївської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною
мовою; повна вища (технічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем
спеціаліста або магістра;  досвід роботи в проєктних організаціях та
стаж роботи в даній сфері не менш 3 років; високий рівень роботи на
комп’ютері (Word, Excel, Internet, досвід роботи з системами
електронного документообігу);
2) головний фахівець відділу з контролю за об’єктами комунального
господарства управління технічного нагляду та проєктно-договірної роботи
при департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської
ради.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною
мовою; повна вища (технічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем
спеціаліста або магістра;  досвід роботи на об’єктах будівництва та стаж
роботи в даній сфері не менш 3років; обов’язково наявність відповідного
кваліфікаційного сертифіката (СС-2; СС-3); високий рівень роботи на
комп’ютері (Word, Excel, Internet, досвід роботи з системами
електронного документообігу).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру
оплати та умов праці надається за тел.: 47-29-26; 47-40-18.

_____________________________________________________________________________

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради (вул.адм.Макарова,7) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

– заступника начальника відділу кадрів та юридичного забезпечення департаменту житлово-комунального господарства  Миколаївської міської ради ( 1од).

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вільне володіння державною мовою; вища освіта першого та другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (за спеціальністю «Правознавство»); досвід роботи за фахом не менш 3 років; бажано досвід роботи в органах місцевого самоврядування; високий рівень знання чинного законодавства України в галузі ЖКГ; високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-40-18. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (Прийом документів до 05.02.2021).