Press "Enter" to skip to content

Корабельний район перетворюється!

Департамент ЖКГ 0

Корабельний район перетворюється!

Як і зазначалось раніше, департаментом ЖКГ проведено торги на капітальний ремонт скверу «Вітовський», що розташований у Корабельному районі.

Наразі ведуться активні роботи з оновлення зеленої зони. Переміщатися нею можна буде звичними стежками, але стануть вони більш зручними, адже їх заново вкладають з нових матеріалів.

Вже проведено систему автополиву та встановлено світлові об’єкти.

В планах також новий дитячий майданчик для малюків різного віку. Родзинкою зеленої зони відпочинку стануть три споруди – перголи, що створять додаткову тінь на території скверу.

З нетерпінням чекаємо завершення робіт, аби містяни змогли сповна насолодитись відпочинком на свіжому повітрі.

Реконструкція скверу Вітовський.

Корабельний район перетворюється! Як і зазначалось раніше, департаментом ЖКГ проведено торги на капітальний ремонт скверу «Вітовський», що розташований у Корабельному районі. Наразі ведуться активні роботи з оновлення зеленої зони. Переміщатися нею можна буде звичними стежками, але стануть вони більш зручними, адже їх заново вкладають з нових матеріалів. Вже проведено систему автополиву та встановлено світлові об’єкти. В планах також новий дитячий майданчик для малюків різного віку. Родзинкою зеленої зони відпочинку стануть три споруди – перголи, що створять додаткову тінь на території скверу. З нетерпінням чекаємо завершення робіт, аби містяни змогли сповна насолодитись відпочинком на свіжому повітрі.

Опубліковано Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Пʼятниця, 12 червня 2020 р.