Press "Enter" to skip to content

Держенергонагляд інформує про особливості постачання електроенергії споживачам під час карантину

Департамент ЖКГ 0
❌На період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, та протягом 30 днів з дня його відміни, забороняється нарахувати та стягувати неустойки (штрафи або пеню) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги та припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.
📑Такі норми передбачено прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
☝️Водночас оператори систем розподілу (ОСР) тимчасово можуть припиняти електроживлення електроустановок споживача задля проведення планових робіт, пов’язаних з ремонтом устаткування та/або підключенням електроустановок нових споживачів. Крім того, електропостачання може бути припинено у разі виникнення аварійних ситуацій в електроустановках #ОСР.
Також звертаємо увагу на те, що для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичного ринку громадянам необхідно вчасно 💰 розраховуватись за отримані комунальні послуги.
❗️Під час карантину забороняється припиняти/зупиняти електропостачання та нараховувати або стягувати неустойки лише🔗індивідуальним побутовим споживачам. Чому? Читайте ➡ https://bit.ly/3qaJJJe
Немає опису світлини.