Press "Enter" to skip to content

«Збережемо для нащадків»🌿

Департамент ЖКГ 0

 

У Миколаєві під патронатом департаменту ЖКГ пройшли щорічні міські екологічні читання. Через карантинні обмеження, захід довелося проводити в режимі он-лайн на платформі 💻ZOOM.

🌱Та головній меті екологічно-просвітницьких зборів – приверненню уваги до екологічної політики та залучення громадськості до вирішення нагальних екопроблем міст – це не завадило.

👉«Я радий, що дана життєво важлива тематика небайдужа стільком людям – від студентів, краєзнавців та науковців до представників влади та громадських організацій. Нас єднає спільна мета – збереження навколишнього світу для наступних поколінь та те, що МИ можемо для цього зробити» – директор департаменту ЖКГ Сергей Коренев.

📚В рамках заходу, учасники екочитань обговорили важливі аспекти організації благоустрою Миколаєва, екологізацію розвитку міста, впровадження безпечних технологій, розвиток туристичної галузі тощо.

🗓Готуючись до підсумкових зборів, учасники також влаштували Екомісячник, зокрема, провели толоки зі зборку опалого листя, висадку зелених насаджень, майстер-класи для молоді з розмальовування екоторбинок та просвітницьку екскурсію до РЛП «Приінгульський».