Press "Enter" to skip to content

Візників сміття обрано. Конкурсна комісія винесла вердикт.

Департамент ЖКГ 0

Last updated on 03.02.2022

Завершився конкурс з обрання візників побутових відходів в 4 районах Миколаєва.

Тиждень пішов на те, аби вивчити надану документацію та виїздом на місце дислокації фірм-претендентів пересвідчитися в їхній спроможності надавати населенню послугу якісно та ефективно. Тож, етап ознайомлення позаду – час назвати переможців конкурсу!

Одностайним рішенням членів конкурсної комісії візником ТПВ в Корабельному районі на ближчі 10 років обрано КП «Обрій-ДКП». Краща пропозиція щодо обслуговування Інгульського та Центрального районів надійшла від КП «Миколаївкомунтранс».

КП «Миколаївкомунтранс» також працюватиме і в Заводському районі – інших бажаючих на нього не знайшлося, тому договір з візником буде підписано лише на 1 рік. «Сподіваємося, візники сміття розуміють відповідальність, що лягає на їхні плечі – тепер чистота на вулицях нашого міста залежить від їхньої професійності, оперативності та сумлінності.

Ближчі 10 років вони мають продемонструвати місту та його жителям не лише ефективну роботу, але й втілення у життя інвестиційної програми, наявність та перспективність якої була одним з важливих критеріїв під час визначення переможців конкурсу.

Міська влада, зі свого боку, контролюватиме, аби візники виконували всі умови договору. Контролювати якість виконання робіт закликаємо і містян. Контролювати їх… та слідкувати за собою, аби власним прикладом демонструвати любов до порядку в нашому місті» – заступник Миколаївського міського голови-директор Департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.