Press "Enter" to skip to content

Вебінар 2 червня. «ESG як стійкі рішення для енергетичного переходу та ресурсної промисловості»

Департамент ЖКГ 0

Last updated on 21.06.2023

Вебінар

«ESG як стійкі рішення для енергетичного переходу та ресурсної промисловості»

2 червня, 10.00-12.00 (онлайн-формат)

 

Організатори: Офіс сталих рішень та Асоціація професіоналів довкілля PAEW

 

Сторінка події на офіційному сайті організаторів: https://ukraine-oss.com/en/vebinar-esg-yak-stijki-rishennya-dlya-energetychnogo-perehodu-ta-resursnoyi-promyslovosti-vidbudetsya-2-chervnya/

Реєстрація за посиланням: https://ukraine-oss.com/en/reyestracziya-na-vebinar-esg-yak-stijki-rishennya-dlya-energetychnogo-perehodu-ta-resursnoyi-promyslovosti/

 

(саме ці сторінки просимо вказувати як активні посилання)

 

 

Вебінар «ESG як стійкі рішення для енергетичного переходу та ресурсної промисловості» буде проведено за ініціативи Асоціації PAEW 2 червня в онлайн-форматі.

 

Серед питань порядку денного:

 

  1. Як українському бізнесу сьогодні залучити капітал і отримати структуроване міжнародне фінансування?
  2. Які рішення щодо вуглецевих кредитів (CC) і переходу на енергію (ET) пропонують в Великобританії: досвід компанії Igneous Solutions Ltd (IGS)?
  3. Як забезпечити відповідність підприємства вимогам існуючих і майбутніх міжнародних клієнтів (покупців) щодо облікових даних ESG і вимогам міжнародних постачальників щодо сертифікатів ESG?
  4. Чи реально скоротити вдвічі викиди вуглекислого газу до 2030 року та досягти чистого нуля до 2050 року?
  5. Як проводиться оцінка вуглецевого сліду та плани скорочення CO2?
  6. Досвід переобладнання занедбаних нафтових і газових свердловин за допомогою геотермальних технологій для виробництва електроенергії. Чи може Україна використовувати такі технології? та ін.

 

Запрошений експерт: ЕНДРЮ МОНКУР, генеральний директор Igneous Solutions Ltd, активіст і доповідач, інвестор, фандрайзер і підприємець.

Ендрю багато років сприяє трансформації секторів, включаючи, державний, муніципальний, машинобудівний, сталеливарний, OGM-промисловість, сільське господарство та широкий спектр секторів науково-дослідних робіт, допомагає клієнтам у їхніх зусиллях скоротити викиди вуглекислого газу вдвічі до 2030 року та досягти чистого нуля до 2050 року.

 

Бачення Igneous Solutions Ltd полягає в тому, щоб бути провідним партнером і радником для клієнтів у питаннях сталого розвитку, стійкості до зміни клімату, енергетичного переходу, а також екологічних, соціальних і фактори управління (ESG). Тут пропонують:

  • комплексне рішення для стратегії енергетичного переходу, необхідного для допомоги урядам, провідним корпораціям і підприємствам у створенні та підтримці конкурентної переваги;
  • надають оцінку вуглецевого сліду та плани скорочення викидів CO2;
  • пропонують стратегію та встановлюють порядок денний для сталого розвитку в біоенергетиці, прямому захопленні повітря, відновлюваних джерелах енергії, водні, геотермальній енергії, біомасі, енергії з відходів та уловлюванні вуглецю;
  • а також надають спеціалізовані продукти та стратегічні поради щодо рішень про залучення капіталу та структурованого міжнародного фінансування.

 

 

Людмила ЦИГАНОК, гендиректорка «Офісу сталих рішень», президентка Асоціації професіоналів довкілля PAEW розповідає, що нещодавно на 7-му щорічному Лондонському політичному саміті та церемонії нагородження компанія Igneous Solutions Ltd отримала нагороду «Компанія року-ESG 2022» і закликає всіх колег в Україні використовувати наше стратегічне глобальне партнерство, щоб забезпечити комплексні рішення.

Зареєструватись на Вебінар «ESG як стійкі рішення для енергетичного переходу та ресурсної промисловості» можна ТУТ