Press "Enter" to skip to content

В районі заводу “Дормашина” встановили додаткові дощоприймальні та оглядові колодязі

Департамент ЖКГ 0

Комунальні служби міста продовжують працювати над усуненням причин підтоплення в районі заводу «Дормашина».

Нещодавно на проспекті Центральному між вул. Садовою та вул. Інженерною влаштували додаткові зливові приймачі та оглядові колодязі.

Про це розповів директор департаменту ЖКГ Сергей Коренев під час апаратної наради в Миколаївська міська рада.

– Впродовж двох тижнів на парній частині проспекту Центрального побудовано чотири дощоприймальних та три оглядових колодязі. Планується побудувати додатково ще чотири дощоприймальних колодязі на непарній частині проспекту, термін – цього та наступного тижня, – зазначив керівник департаменту ЖКГ.

За дорученням міського голови Александр Сенкевич проведено обстеження колектору в районі «Дормашини». За результатами перевірки виявлено інженерні мережі, які є механічною перешкодою для початку робіт з його очищення.

– Здійснено експедицію, виявлено механічні перешкоди у вигляді інженерних мереж. Вирішується питання як очищувати колектор. Він у нас перебуває на глибині п’яти метрів і заввишки 2 метри. Ми залучаємо організацію для розробки проєкту з розширення колектора в районі, де проходять інші інженерні мережі. До робіт збираємося приступити в середині серпня. – резюмував Сергій Коренєв.

На изображении может находиться: 1 человек, борода