Press "Enter" to skip to content

Сфера діяльності

Напрямки діяльності департаменту ЖКГ, мають різнорідну направленість. Житлово-комунальна інфраструктура міста це складна система,  налічує велику кількість об’єктів господарства, які мають забезпечувати та задовольняти повсякденні комунальні, побутові, соціально-культурні потреби наших мешканців.  

Безпосередньо департаментом ЖКГ в рамках фінансування з міського бюджету  забезпечується обслуговування на території міста 102 світлофорних об’єктів, 9244 дорожніх знаків, 6331 п.м направляючих пішохідних огорож, 1272п.м приладів примусового зниження швидкості,1412,7 км кабельних та повітряних мереж зовнішнього освітлення, 34046 одиниць світлоточок зовнішнього освітлення, 14 цвинтарів, у тому числі 2 діючих, 12 закритих.

 Зимове утримання та ремонт 435 км доріг з твердим покриттям, утримання та обслуговування двох мостів через річки Південний Буг і Інгул, один шляхопровід у Широкій Балці, Аляудська переправа та Каботажний мол, Вітовський міст.

Майданчик для складування опалого листя,  прибирання та догляд за зеленими насадженнями і малими архітектурними формами в 4 парках, 57 скверах, 6 бульварах, 19 зелених зонах, на 5 площах, а також 10 об’єктах природо-заповідного фонду. Загальна площа обслуговування складає 176,16 га.

Через департамент ЖКГ здійснюються  внески до статутних капіталів комунальним підприємствам (МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Миколаївська ритуальна служба» та інші).

Департамент ЖКГ визнаний організатором конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території міста та управління багатоквартирними будинками для тих будинків, в яких співвласники самостійно не визначилися з формою управляння до цього часу.  

Департамент житлово-комунального господарства є розробником та співрозробником кількох міських програм у галузі житлово-комунального господарства, соціально-економічного розвитку міста та благоустрою.