Press "Enter" to skip to content

Реалізація проекту будівництва дюкера

Департамент ЖКГ 0

Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва

Реалізація проекту будівництва дюкера на правий берег Миколаєва знаходиться на фінальній стадії. Вже зовсім скоро місцеві мешканці з мікрорайону Варварівка отримають централізоване водопостачання та питну воду. А згодом – й інші мікрорайони, такі як Велика та Мала Коренихи.

Прокладання водопроводу на правий берег міста – одна з найбільш вагомих подій останніх років. Наступні наші кроки – будівництво у Варварівці очисних споруд та складання програми підключення приватних домоволодінь до водопроводу. На наступний рік плануємо допомагати місцевим мешканцям з підключенням до води.

Дякую народному депутатові Олександру Пасічному, що зберіг кошти ДФРР на завершення будівництва дюкера та захистив проект в міністерстві. Дякую і всім народним депутатам від Миколаївщини, які підтримали цю ініціативу. Це буде реально крута подія, яка увійде в історію міста.

Будівництво дюкера на правий берег Миколаєва

Реалізація проекту будівництва дюкера на правий берег Миколаєва знаходиться на фінальній стадії. Вже зовсім скоро місцеві мешканці з мікрорайону Варварівка отримають централізоване водопостачання та питну воду. А згодом – й інші мікрорайони, такі як Велика та Мала Коренихи.Прокладання водопроводу на правий берег міста – одна з найбільш вагомих подій останніх років. Наступні наші кроки – будівництво у Варварівці очисних споруд та складання програми підключення приватних домоволодінь до водопроводу. На наступний рік плануємо допомагати місцевим мешканцям з підключенням до води.Дякую народному депутатові Олександру Пасічному, що зберіг кошти ДФРР на завершення будівництва дюкера та захистив проект в міністерстві. Дякую і всім народним депутатам від Миколаївщини, які підтримали цю ініціативу. Це буде реально крута подія, яка увійде в історію міста.

Опубліковано Олександр Сєнкевич – мер Миколаєва Вівторок, 11 серпня 2020 р.