Press "Enter" to skip to content

Проєкт ЕКОтрансформація-2020 «Стейкхолдери екозмін»

Департамент ЖКГ 0

Проєкт «ЕКО трансформація-2020» — про філософію стійкого розвитку, що має свої особливості та повинна відображатися в конкретних реалізованих проєктах з конкретними вимірними цілями та оцінкою результату в кінці.

Ми вже дуже давно беремо в природи багато більше, аніж можемо повернути. І вже зараз, хочемо цього чи ні, нам доведеться всім переглянути звичні процеси та ставлення до довкілля.

Хоча ми вже почали розуміти, що для збереження планети (а разом з тим і виживання!) потрібно ввести драконівські заходи — змінити саму філософію нашого життя, споживання і виробництва речей, способів розваги, коронавірус помітно прискорить цей процес і, можливо, зробить те, на що поки не здатне людство з доброї волі.

ЧИ ГОТОВІ МИ ЗАЛИШАТИСЯ ОСТОРОНЬ?

Ініціюючи «ЕКОтрансформація», ми переконані, що ситуація в світі тільки прискорить усвідомлення необхідних і кардинальних дій для зміни парадигми.

Ми запрошуємо долучатися до формування нового екологічного ландшафту держави!

 

Яка головна мета проєкту?

Визнання «ECОtransformation-2020» (ЕКОтрансформація) покликане сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання.

Багатьох власників та керівників промислових гігантів не потрібно переконувати у важливості заходів з охорони довкілля, це «must have» їх діяльності, в той час як екологічна відповідальність керівників міст чи ОТГ, рітейлу чи транспорту ще потребує масштабної інформаційної кампанії.

Серед нас є ті, хто, працюючи у складі підприємства, на кожному метрі своєї діяльності здійснює заходи щодо збереження довкілля, підвищення екосвідомості та трансформації виробництва та докладає зусиль задля порятунку нашої спільної домівки!

В умовах екологічного марнотратства важливий кожен крок, кожна перемога, які спрямовані на екологізацію і які потрібно масштабувати!
Цим проєктом ми:

  1. Запускаємо хвилю екозмін!
  2. Відзначаємо кращі реалізовані екологічні проєкти!
  3. Популяризуємо кращі рішення для екологізації!
  4. Ділимося рецептами трансформації та досвідом!
  5. Масштабуємо досягнення!
  6. Переконуємо – все можливо!
  7. Розповідаємо про інновації та результати!
  8. Об’єднуємо суспільство-бізнес-державу задля сталого розвитку

Хто може взяти участь?

Ми запрошуємо до участі  керівників підприємств, що впроваджують «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів; керівників підприємств, що виробляють екологічно чисту і безпечну продукцію, що використовують екологічно чисті джерела енергії; керівників міст та громад, що активно сприяють «зеленій» модернізації виробництва в регіонах; лідерів інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження; лідерів проектів екоінновацій і екостартапів.
Які особливості цьогорічного проєкту?

Враховуючи всі карантинні обмеження,ми готуємо телевізійний формат – цифрову версію щорічного проєкту, що вже втретє проводиться командою ECOBUSINESS Group.

Якщо ваше підприємство, організація, місто чи ОТГ успішно впроваджує екологічні проєкти, поділіться своїм досвідом до 31 жовтня, заповнивши форму:

ДЕТАЛЬНІШЕ https://cutt.ly/NgAJNoO

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ https://cutt.ly/AgAHF24

 

Екологізуймося! Екотрансформацію не зупинити!