Press "Enter" to skip to content

 Професійна асоціація екологів України пропонує співпрацю

Департамент ЖКГ 0

Професійна асоціація екологів України пропонує співпрацю

Professional Association of Ecologist of Ukraine (Професійна асоціація екологів України – ПАЕУ) пропонує співпрацю в напрямку екологізації виробництв, підвищення рівня екологічної свідомості. В рамках співпраці у 2020 році ПАЕУ пропонує:

 1. Проведення спільних заходів, акцій, конференцій для підприємств регіону, залучаючи

кращих експертів з метою підвищення рівня екологічних знань, розбудови ефективної

системи екологічної безпеки, виконання норм природоохоронного законодавства;

 1. Розміщення інформації про діяльність на ресурсі ПАЕУ – ecolog-ua.сom;

 2. Участь представників партнерів у заходах ПАЕУ: графік подій ;

http://ecolog-ua.com/content/grafik-ekozahodiv-navchannya-ecologa

 1. Можливість передплати єдиного журналу з практичної екології «ECOBUSINESS.

Екологія підприємства» https://ecolog-ua.com/arhiv/zmist-no5-2020 за спеціальною вартістю;

 1. Партнерство в рамках двох масштабних загальноукраїнських проектах – ECOFORUM https://ecolog-ua.com/events/v-vseukrayinskyy-ecoforum-ekologiv-pidpryyemstv-ekologizaciya-vyrobnyctv-v-ukrayini-2020(що відбудеться в найбільших містах України) та ЕКОтрансформація (ЕКОоскар -2020) http://media-pro.com.ua/ecoaward/, що спрямований на популяризацію кращих рішень екомодернізації виробництв.

ПАЕУ перша в Україні об’єднана сила професійних екологів, медіатор екосфери, що створений задля синхронізації інтересів держави-бізнесу-громадськості-науки, задля збереження довкілля.
ПАЕУ робить все можливе для побудови ефективної системи екологічної безпеки як на підприємстві, так і в державі; сприяє сталому розвитку та впровадженню інновацій.
Професійна асоціація екологів України співпрацює з екологами підприємств, представниками бізнесу, науковцями, представників громадянського суспільства, органами державної влади та місцевого самоврядування, з профільним міністерствами та комітетами Верховної ради України, посольствами.
Асоціація забезпечує своїм членам оперативний експертний (галузевий), юридичний, методичний, лабораторний та інформаційний супровід у екологічній сфері.

Серед численних професійних об’єднань лише ПАЕУ:

 

 1. Об’єднує більше 7000-ну експертну спільноту з усієї України, різних галузей промисловості та наукових установ, державних органів та консолідує зусилля задля вирішення наболілих проблем;

 2. Надає кожному члену іміджеві переваги на ринку, оскільки акцентує ринку – «ми екологізуємося», а тому долучаємося до процесів екотрансформації, відповідально ставимося до довкілля, рухаємося у ногу з світовими трендами. опікуємося майбутнім;

 3. Може брати участь у статусі «третьої особи», а також, за потреби, представляти інтереси підприємства у судах, адже еколог, юрист, керівник чи власник підприємства не завжди можуть повноцінно відстояти інтереси підприємства у екологічних перевірках;

 4. Забезпечує співпрацю з експертами Асоціації – це кращі екологи-професіонали, які мають багаторічний досвід взаємодії з органами виконавчої влади, вміють заздалегідь виявляти еколог ічні маніпуляції та корупційні ризики;

 5. Готує щомісячне практичне видання з прикладної екології «ECOBUSINESS» (Екологія підприємства) – зі зразками документів, роз’ясненнями, моніторингом законодавства, що дає можливість бути в курсі всіх змін та отримувати своєчасні роз’яснення складних питань;

 1. Єпостійним майданчиком дискусій, форумів, обміну досвідом та презентацій рішень та є медіатором процесу взаємодії між сторонами «держава-бізнес-наука- громадськість».

 2. ПАЕУ надає унікальну навчальну програму учасникам, яка підвищує рівень прикладних екологічних знань як екологів підприємства, так і усіх дотичних до сфери екологічної безпеки фахівців підприємства (юристів, бухгалтерів, технічних спеціалістів та ін.).