Press "Enter" to skip to content

ОГОЛОШЕННЯ на підставі Наказу департаменту ЖКГ ММР (уповноваженого органу щодо донабору у склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Департамент ЖКГ 0

Last updated on 23.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

(на підставі Наказу департаменту ЖКГ ММР (уповноваженого органу) у склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України 

1) Причина донабору?

Необхідність виконання вимог діючого законодавства, а саме: змін, що були внесенні до Постанови КМУ від 21.04.2023 № 381 (Постанова КМУ від 30.05.2023 № 565 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381»).

 

2) Куди відбувається донабір?

У склад комісії, що було створено рішенням виконкому міської ради від 02.05.2023 № 288 «Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (із змінами внесеними рішеннями від 19.05.2023 № 332 та від 08.06.2023 № 376).

 

3) Кого ми запрошуємо до співпраці?

Відповідно до п. 7 Порядку, що затверджений Постановою КМУ від 21.04.2023 № 381 (із змінами) (далі – Порядок 381) до складу комісії входять представники від уповноваженого органу та громадськості. Кількість представників від громадськості не може бути меншою однієї третини загального складу комісії.

Відповідно до того ж пункту Порядку 381 кандидатури від громадськості можуть висуватися:

– міжнародними організаціями;

– громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.

 

4) Що необхідно зробити, щоб стати членом Комісії?

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до уповноваженого органу у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та повинна містити:

– прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника (міжнародну чи громадську організацію):

– найменування міжнародної чи громадської організації;

– напрями діяльності організації;

– код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

– місцезнаходження;

– контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

 

5) Скільки необхідно представників громадськості?

Наразі запланована кількість членів Комісії становить 54 особи (з урахуванням виключення окремих діючих представників комісії та донабору).

Тому донабір відбувається на кількість 18 осіб.

 

6) Куди направляти свою заяву?

На офіційну електронну адресу департаменту ЖКГ ММР:

[email protected]

 

7) Протягом якого строку може бути подана заява?

З урахуванням того, що комісія є вже створеною, заяви приймаються доти, доки не буде отримано кандидатур представників громадськості у кількості 18 осіб.

(з урахуванням строків, передбачених чинним законодавством)

Початковим днем прийняття заяв є 19.06.2023.

Маємо надію на плідну співпрацю. Розпочнемо єВідновлення Разом!