Press "Enter" to skip to content

Оголошення про результати проведеного конкурсу

Департамент ЖКГ 0

Оголошення про результати проведеного конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Заводського району міста Миколаєва

 

За результатами розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу, відповідно до наказу департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради від 20.02.2023 № 40 переможцем вказаного конкурсу визначено КП «Миколаївкомунтранс».

Договір з переможцем конкурсу буде укладено на 9 років, але не довше ніж до 31.01.2032 року.

Договір з переможцем конкурсу набуде чинності тільки після затвердження виконавчим комітетом міської ради відповідного тарифу.

Після набуття чинності договору з переможцем конкурсу, переможець зобов’язаний укласти договори із безпосередніми споживачами послуги з вивезення побутових відходів в Заводському районі міста Миколаєва у строки та у порядку, визначеному вимогами діючого законодавства.

З повним текстом наказу департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради від 20.02.2023 № 40 можна ознайомитися на сайті департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради за посиланням: https://dgkh.mkrada.gov.ua/normatyvni-akty-2/.