Press "Enter" to skip to content

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Заводського району міста Миколаєва

Департамент ЖКГ 0

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Заводського району міста Миколаєва

 

Нормативна основа проведення конкурсу:

– Закон України «Про відходи»;

– Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (далі – Порядок), що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів». Відповідно до п. 8 Порядку організатор конкурсу публікує у засобах масової інформації інформацію, що викладена у пунктах 1-4, 7-9, 13, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.

 

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу
 • Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
 • 54005, м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7

 

 1. Підстава для проведення конкурсу
 • Наказ департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради від 02.01.2023 № 11.
 • Пункт 3.3.7.24 Положення про департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, що затверджене рішенням міської ради від 23.02.2017 № 16/32 «Про затвердження Положень про виконавчі органи Миколаївської міської ради» (із змінами і доповненнями).

 

 

 1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів
 • Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7, актова зала
 • Дата проведення конкурсу: 07.02.2023 року
 • Час проведення конкурсу: 13-00 годин
 • Контактна особа: Набатов Ігор Ігорович, перший заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
 • Засоби зв’язку: телефон – 53-74-48; e-mail – [email protected]

 

 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

–  наявність матеріально-технічної бази;

– вартість надання послуг;

 досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Перелік критеріїв відповідності конкурсних пропозицій цим кваліфікаційним вимогам визначено у п. 11 конкурсної документації.

 

 1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: розміри та межі певної території та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження
 • Послуги з поводження з побутовими відходами повинні надаватися на території обласного центру Миколаївської області – міста Миколаєва, на території Заводського району міста.
 • Площа Заводського району міста Миколаєва складає: 52,7 кв.км.
 • Середня відстань від об’єктів утворення побутових відходів до об’єктів поводження з побутовими відходами становить (відносно твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів) поЗаводському району міста – 23 км.
 • Середня відстань від об’єктів утворення побутових відходів до об’єктів поводження з побутовими відходами становить (відносно рідких відходів) по Заводському району міста 9-12 км.

Перелік розміщених у межах міста Миколаєва об’єктів утворення побутових відходів та їх місцезнаходження визначені відповідно до п. 8 Конкурсної документації.

 

 1. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення*
 • Загальна кількість багатоквартирних будинків та мешканців в них становить: 633 будинки, 61 203 мешканці.

У додатку 2.1 до Конкурсної документації наведений перелік багатоквартирних будинків по Заводському району міста Миколаєва із зазначенням адреси знаходження такого багатоквартирного будинку, кількості квартир та кількості мешканців, які проживають у будинку;

 • «Загальна кількість одно та двоквартирних будинків та мешканців в них становить: 3 383 будинки, 13 790 мешканців.

Характеристика під’їзних шляхів до одно та двоквартирних житлових будинків – під’їзні шляхи є задовільними, в окремих випадках добрими.

У додатку 2.2 до Конкурсної документації наведений перелік одноквартирних та двоквартирних житлових будинків із зазначенням адреси знаходження такого будинку, кількості квартир та кількості осіб, які проживають у будинку;

 • Загальна кількість багатоквартирних будинків, в яких відсутнє централізоване водовідведення, та мешканців в них становить: 540 будинків, 897 мешканців.

У додатку 2.3 до Конкурсної документації наведений перелік багатоквартирних будинків із зазначенням адреси знаходження такого багатоквартирного будинку, в яких наявне водопостачання, але відсутнє водовідведення;

 • Загальна кількість одно та двоквартирних будинків, в яких відсутнє централізоване водовідведення, та мешканців в них становить: 2 808 будинки, 6 110 мешканців.

У додатку 2.4 до Конкурсної документації наведений перелік одноквартирних та двоквартирних житлових будинків із зазначенням адреси знаходження такого будинку, в яких наявне водопостачання, але відсутнє водовідведення;

 • У додатку 2.5 до Конкурсної документації наведений перелік місць зберігання відходів (контейнери та/або відповідні майданчики, у тому числі контейнерні) із зазначенням їх місцезнаходження (в частині контейнерів також зазначено їх кількість та об’єм). Всі контейнери (крім тих, що перебувають у власності підприємств, установ та організацій, а також ОСББ) є власністю територіальної громади міста Миколаєва. Більша частина місць зберігання побутових відходів є місцями зберігання твердих побутових відходів;
 • Відомості про власників або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів джерел утворення побутових відходів – із зазначеною інформацією можна ознайомитися у відкритому державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Державному реєстрі іпотек, єдиному державному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна;
 • Загальна кількість підприємств, установ та організацій (по районах) зафіксована у додатку 2.6 до Конкурсної документації.
 • У додатку 2.6 до Конкурсної документації визначається перелік підприємств, установ та організацій (за даними надавача послуг з вивезення побутових відходів, а також інформації отриманої від Головного управління Статистики в Миколаївській області), а також їх місцезнаходження. Інформація щодо наявності чи відсутності зелених насаджень, каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання на території (у) підприємств, установ, організацій – відсутня.

 

*Примітка: інформація, зазначена у цьому розділі може відрізнятися від реальної ситуації у зв’язку із триваючим воєнним станом на території України, обстрілами Миколаївської міської територіальної громади та можливими виїздами мешканців міста Миколаєва та окремих суб’єктів господарювання.

 

 1. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами
 • Об’єкт поводження з твердими побутовими відходами, великогабаритними відходами та ремонтними відходами – міський полігон.

Місцезнаходження відповідно до паспорту: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Весняне, вул. Нова, 16.

Загальна характеристика полігону:

Код і вид операції з видалення відходів: D1 – складування на землі
Режим функціонування: Діючий
Рік початку експлуатації: Грудень 1972 р.
Проектний обсяг видалення відходів: 10.9 млн.т (50 млн. м³)
Площа зайнята полігоном: 37,93 га – загальна відведена площа полігону

212,19 га. – площа полігону з урахуванням санітарно-захисної зони

Віддаленість від населеного пункту: 0,87 км – с. Велика Корениха

3,5 км – с. Весняне

5,0 км – м. Миколаїв

7,0 км – мкр Варварівка

Віддаленість від водостоків і водойм: 1,7 км – р. Південний Буг

 

Кількість побутових відходів (без урахування рідких відходів, у т.ч. твердих побутових) прийнятих на полігон у 2022 році: 197 024,55 м3.

 

 • Об’єкти поводження з рідкими відходами – блочні пересувні модульні пункти первинного приймання рідких побутових відходів.

Місцезнаходження та загальна характеристика:

– мкр. Варварівка (с. Весняне) (варварівські очисні споруди), мкр. Соляні (вул. Архітектора Старова, 11 (НСК№22);

– вул. Троїцька ріг вул. Новозаводської, кількість – 3 шт. по 10 кв. м., всього 30 кв. м. (НСК№14);

– мкр. Широка балка (вул. Приміська) поблизу будинку № 24/2 (НСК №8), кількість – 3 шт. по 10 кв. м., всього 30 кв. м.

Орієнтовний обсяг прийнятих рідких побутових відходів у 2022 році становив:

– НСК 14 – 8 514 м3;

– НСК 8 – 8 201  м3;

– НСК 22 – 817 м3;

– варварівські очисні споруди – 3 319 м3.

Примітка: у цьому розділі вказана інформація з урахуванням наявних об’єктів поводження з побутовими відходами на момент оголошення Конкурсу. Крім того, у зв’язку із відсутністю, на момент оголошення цього Конкурсу, глобального запровадження на території міста Миколаєва (та його окремих районів) роздільного збирання твердих побутових відходів, а також беручи до уваги вимоги Правил експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, що затверджені Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04.05.2012 № 196, місця видалення небезпечних відходів у складі побутових відходів зазначати фактично необхідності немає, у зв’язку із тим, що на момент оголошення цього Конкурсу у м. Миколаєві відсутні об’єкти сортування побутових відходів.

У випадку, якщо під час дії результатів цього Конкурсу розпочнуть функціонування відповідні об’єкти перероблення, сортування відходів, то переможцям Конкурсу необхідно взяти це до уваги та забезпечити відповідне поводження з побутовими відходами з урахуванням Правил експлуатації об’єктів поводження з побутовими відходами, що затверджені Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04.05.2012 № 196.

 

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій
 • Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії (за адресою: м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7) у конверті, який у місцях склеювання повинен бути скріплений підписом та печаткою Учасника (за наявності), при відсутності печатки – тільки підписом.
 • На конверті повинно бути зазначено:
  • повне найменування і місцезнаходження (адреса) Організатора конкурсу;
  • повне найменування і місцезнаходження (адреса) Учасника;
  • назва району міста Миколаєва (Заводський) на який подається пропозиція;
  • перелік послуг на який подається пропозиція.
 • Кінцевий строк подання конкурсної пропозиції до 10-00 год. 07.02.2023 року.
 • Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом фіксування на пропозиції (супровідному листі) учасника конкурсу дати і часу отримання конкурсної пропозиції та порядкового номеру реєстрації пропозиції.

 

Способи і місце отримання конкурсної документації

 • Конкурсна документація надається особам, які звернулися до організатора конкурсу із заявкою про намір взяти участь у конкурсі. Форма заявки є довільною. При цьому заявка повинна містити в обов’язковому порядку: дату та номер заявки; безпосередньо повідомлення про намір взяти участь у конкурсі; найменування особи, що планує взяти участь у конкурсі; найменування організатора конкурсу; назву конкурсу, в якому особа планує взяти участь; код ЄДРПОУ особи або інший аналогічний документ, що дозволить ідентифікувати запитувача документації у відповідному реєстрі; повідомлення про те, яким способом має намір отримати особа відповідну конкурсну документацію: засобами електронної пошти, особисто чи засобами Укрпошти.
 • У випадку, якщо конкурсна документація планується бути отриманою засобами електронної пошти чи засобами Укрпошти, особа повинна вказати відповідну електронну чи поштову адресу.
 • У випадку, якщо особа планує отримати документацію особисто, тоді є необхідність у зазначені відповідного засобу зв’язку для повідомлення особі про дату та час отримання конкурсної документації. У випадку якщо особа не з’явиться у зазначений час та дату, конкурсна документація направляється у строки, що передбачені вимогами діючого законодавства на адресу особи, що забажала взяти участь у конкурсі, яка вказана в ЄДРПОУ.
 • Конкурсна документація надається у строки, що передбачені вимогами діючого законодавства.