Press "Enter" to skip to content

Навчаємось управляти!

Департамент ЖКГ 0

Навчаємось управляти!

Миколаїв наразі є лідером на теренах України за показником створення ОСББ.

Стартовий багаж знань для якісного управління своїм житлом вже традиційно допомагає отримати департамент ЖКГ.

Чергова група – 60 новоспечених голів ОСББ – прослухала навчальний курс. Відповідні сертифікати їм вручив директор департаменту ЖКГ Сергей Коренев.

Незабаром на базі Департаменту пройде навчання для управителів щодо роботи з законодавчою базою.

Слухачам допоможуть розібратися в процедурах вибору та зміни управителя, правилах утримання багатоквартирних будинків і формування кошторису тощо.

Процес навчання буде супроводжуватися практичними вправами та аналізом реальних прикладів з життя.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до навчання.

Навчаємось управляти!

Навчаємось управляти! Миколаїв наразі є лідером на теренах України за показником створення ОСББ. Стартовий багаж знань для якісного управління своїм житлом вже традиційно допомагає отримати департамент ЖКГ. Чергова група – 60 новоспечених голів ОСББ – прослухала навчальний курс. Відповідні сертифікати їм вручив директор департаменту ЖКГ Сергей Коренев. Незабаром на базі Департаменту пройде навчання для управителів щодо роботи з законодавчою базою.Слухачам допоможуть розібратися в процедурах вибору та зміни управителя, правилах утримання багатоквартирних будинків і формування кошторису тощо. Процес навчання буде супроводжуватися практичними вправами та аналізом реальних прикладів з життя. Запрошуємо всіх охочих долучитись до навчання.

Опубліковано Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Середа, 12 серпня 2020 р.