Press "Enter" to skip to content

Кожен орган влади має розуміти необхідність взаємодії з громадянським суспільством та бути готовим до цієї взаємодії.

Департамент ЖКГ 0

 

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при департаменті ЖКГ наказом директора департаменту створена ініціативна група, котра буде проводити підготовчу роботу до установчих зборів для формування складу громадської ради за участю інститутів громадянського суспільства при департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

У листопаді 2018 року, при департаменті житлово-комунального господарства за розпорядженням міського голови, була створена Громадська рада, до якої увійшли представники громадських організацій, підприємств, ОСББ. Особи котрі мали досвід в обслуговуванні житла, наданні комунальних послуг або люди, які мали пропозиції та своє ставлення щодо вирішення проблем галузі. Налагодити взаємодію громадянського суспільства та органів державної влади, як і побудувати демократію, не можна раз і назавжди.

У вересні 2020 року було підбито  підсумки майже дворічної роботи ради. Було зазначено, що участь у апаратних нарадах міського голови, в робочих групах та засіданнях громадської ради на яких розглядалися документи, що готував департамент житлово – комунального господарства  та обговорювалися проблеми ЖКГ міста –  мали позитивний результат. Однак, для наступного складу Громадської ради рекомендовано покращити взаємодію новобраної Ради з органами місцевого самоврядування.

 

Повідомлення про початок формування громадської ради з питань ринку житлово-комунальних послуг.