Press "Enter" to skip to content

Дружні сусіди – відповідальні співвласники 💪

Департамент ЖКГ 0

👉”Якщо тобі не подобається, як працюють інші – візьми і зроби це сам. Саме керуючись цим принципом, мешканці, яким набридла бездіяльність управляючих компаній, вирішують взяти долю будинку в свої руки. А хтось від початку не боїться відповідальності. І досягає успіху!” – директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.

За прикладами далеко ходити не потрібно.

🏡Щойно заселившись в будинок у 2006 році, жителі багатоповерхівки по вул. Архітектора Старова 10-б жодного дня не користувалися послугами управляючих компаній.

Спільними зборами, абсолютною більшістю, було вирішено створити ОСББ «Північ-2».
Хоч будинок і з нових, та з часом все виходить з ладу та потребує ремонту.

Так, першим випробовуванням для співвласників став ремонт водоводу🛠.

Завдяки 📑програмі 10/90, що діє на базі департаменту ЖКГ, ОСББ впоралося із проблемою, а заразом замінили матеріал комунікацій на сучасний пластик. За підтримки цієї ж програми, мешканці змогли оновити труби системи опалення на технічному поверсі, аби убезпечити себе від протікань в квартирах.

Спільними зусиллями жителів та за сприяння Департаменту перед будинком вже красується новенька тротуарна плитка, оновлено дитячий та футбольний майданчики.

Всі роботи, від ремонту під’їздів та заміни вхідних дверей до висадки квітів, проводяться за власний рахунок.

Власними силами і доглядають за своїм майном, зокрема, за квітником перед будинком, що налічує більше 180 різновидів рослин 🌸🌺🌼.

Докладені зусилля приносять свої плоди.

Будинок 6 років поспіль виграє в проєкті «Квітучий Миколаїв»🏆.

Серед першочергових планів на поточний рік – модернізація газової котельні.

Задля цього тариф в ОСББ вирішили підняти майже вдвічі – до 11 гривень 47 копійок. Збільшення суттєве, та жителі не нарікають – всі зацікавлені в розвитку свого будинку.

Напевно, саме в цьому і полягає успіх ОСББ «Північ-2». Атмосфера двору показує, що мешканці тут згуртовані, дружні та готові прийти сусіду на допомогу.