Press "Enter" to skip to content

Департамент ЖКГ готовий допомогти миколаївцям навчитися управляти своїми багатоквартирними будинками

Департамент ЖКГ 0

Розпочата в 2015 році реформа житлово-комунального господарства України розширила права співвласників багатоквартирних будинків і дала можливість брати управління власним будинком в свої руки.

У зв’язку з цим протягом останніх років департамент ЖКГ на постійній основі здійснює консультування та навчання для представників багатоквартирних будинків, які зважилися взяти на себе відповідальність за своє житло.

 

2020 – 2021 роки не виняток, так як Департамент ЖКГ організовує тематичне семінарного навчання уповноважених співвласниками осіб для будинків, які вже вибрали собі управителя або він їм був призначений за конкурсом.

Ці люди отримають весь набір знань, необхідний для рівноправних відносин з управителем. На семінарах вони познайомляться з законодавством, яке регулює питання управління багатоквартирним будинком та особливостями укладання договорів на надання житлово-комунальних послуг. Слухачам допоможуть розібратися в процедурах вибору і зміни управителя, укладення та припинення з ним договору.

Під час навчання, городяни дізнаються про правила утримання багатоквартирних будинків і формування кошторису на управління будинком. А ще їм розкажуть про боржників. Точніше про те, яким чином стягуються борги за надані житлово-комунальні послуги. І треба відзначити, що весь процес навчання буде супроводжуватися практичними вправами та розбором прикладів з реальних ситуацій.

Навчання абсолютно безкоштовне.

Групи слухачів формуються за попереднім записом, в робочий час, по телефону 47-31-92.