Press "Enter" to skip to content

🚉Електротранспортом – до Корабельного району!

Департамент ЖКГ 0

🚉Електротранспортом – до Корабельного району!

Завершено конкурс на будівництво тролейбусної лінії в Корабельний район, що було оголошено на замовлення департаменту ЖКГ.

Переможець береться прокласти контактну мережу загальною протяжністю 8,3 км по пр. Богоявленському від міського автовокзалу до вул. Гагаріна.

Також проектом передбачено ремонт існуючої тягової підстанції ТП-10, що в районі вул. Космонавтів, та будівництво нової підстанції МКТП в районі ТЦ «Таврія В».

Очікувати на тролейбус громадяни зможуть на сучасних зупиночних комплексах – їх запроектовано 30 з благоустроєм прилеглої території, а саме вкладанням плиткового покриття, створенням зупиночних карманів та влаштуванням ОДР, що погоджено із управлінням патрульної поліції.

Аби рух транспорту був безпечним у нічний час, передбачено встановлення 240 нових світлових опор із сучасним 💡LED освітленням від вул. 295-ї Стрілецької дивізії до Автовокзалу.

Планується, що лінію вийдуть нові тролейбуси, що Миколаїв готується придбати за кредитні кошти.

Частина рухомого складу буде з запасом автономного ходу, що дозволить обслуговувати більшу частину Корабельного району, навіть без прокладеної контактної мережі.