Press "Enter" to skip to content

⚒🙌Реконструкція перехресть вулиць Карпенка та Крилова триває

Департамент ЖКГ 0

🙌Реконструкція перехресть вулиць Карпенка та Крилова триває

https://mkrada.gov.ua/news/12967.html

👉У Миколаєві тривають роботи з відновлення перехрестя вулиць Генерала Карпенка та Крилова. Нагадаємо, за проєктом на цій ділянці планується виконати комплексну реконструкцію: розширити проїжджу частину, встановити нові світлофорні об’єкти, облаштувати зупинки громадського транспорту та пішохідні зони, замінити підземні комунікації.

Хід робіт оглянув міський голова Олександр Сєнкевич. Мер провів виїзну робочу нараду, у якій взяли участь директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв, представники підрядної організації.

Сергій Коренєв розповів, що наразі виникли певні труднощі в зв’язку з невідповідністю розташування підземних комунікацій до застарілих схем.

– Аби повністю завершити роботи, необхідно орієнтовно два місяці. Основна проблема у тому, що під землею прокладена високовольтна лінія. Зараз ми узгоджуємо документацію з обленерго і коригуємо проєкт. Думаю, що зробимо це за два тижні, потім експертиза, – зазначив Сергій Коренєв.

Реконструкції також заважають деякі зелені насадження та МАФи, розташовані на розі вул. Карпенка. Як зазначив Андрій Єрмолаєв, один з підприємців добровільно погодився прибрати свій кіоск з морозивом. Після цього підрядники зможуть продовжувати роботу на відрізку. Щодо інших – питання наразі вирішуються.

Міський голова звернув увагу підлеглих на необхідність облаштувати тимчасовий прохід задля безпеки пішоходів. Присутні склали календарний план та окреслили подальші кроки роботи.

– Поки тривають роботи ми маємо потурбуватися про те, щоб пішоходи почувалися тут безпечно, – резюмував мер.

На изображении может находиться: небо, дерево, на улице и природа

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, ребенок и на улице

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

На изображении может находиться: растение, дерево и на улице