Press "Enter" to skip to content

♻️✅Зручно, вигідно, екологічно: в Миколаєві запрацював перший майданчик для контейнерів заглибленого типу

Департамент ЖКГ 0

 

👉Наразі в місті збудували 9 майданчиків, де розміщено 16 контейнерів заглибленого типу. Пілотний проєкт почали реалізовувати в Заводському районі, в дворах багатоповерхівок по вул. Крилова та вул. Ген. Карпенка.

18 листопада фахівці КП “Миколаївкомунтранс” за допомогою спеціалізованої техніки 🚜 вперше вивезли тверді побутові відходи з контейнеру, що розташований по вул. Ген. Карпенка, 12 А.

👌🏻Щоправда, чекати його наповнення довелося не менше двох тижнів, адже місцеві мешканці поки що не звикли до нововведення. За словами головного інженера комунального підприємства Гліба Власова, співробітники “Миколаївкомунтрансу” пройшли спеціальне навчання📄🙌🏻 для роботи на сміттєвозі з краном маніпулятором.

Директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради Сергій Коренєв прокоментував, що перші заглиблені контейнери в Миколаєві були збудовані майже два роки тому.

У нас були плани щодо співпраці з підприємцями в тестовому режимі, однак бізнес не захотів купувати спеціалізований сміттєвоз із маніпулятором для вивезення ТПВ. Кілька тижнів тому місто придбало саме таку техніку, при чому цей сміттєвоз універсальний, може вивозити і звичні сміттєві баки, – розповів посадовець.

Перший крок успішний, відтепер ця робота буде системною.

Місто має намір наступного року збудувати ще три-чотири десятки спеціальних майданчиків для заглиблених контейнерів. Технологія сучасна та екологічна♻️.

До всього ще й обслуговування стане дешевше: об’єм одного підземного контейнера становить біля 6 куб. метрів📍, тож і вивозити сміття треба рідше.